Acil Ameliyata Alınan Berna Laçin’in Sağlık Durumu Hakkında Yeni Gelişme! Doktoru ‘Çok Nadir’ Diyerek Duyurdu

Berna Laçin, bir tekerlekli sandalyede poz verirken çekilmiş fotoğrafını paylaşarak hızlı bir şekilde ameliyata alınacağını duyurdu. Sağlık durumu hakkında bilgi veren Laçin, dokuz saatlik zorlu bir ameliyattan geçtiğini belirtti. Doktorunun, “Son derece nadir görülen bir vakaydı, bu deneyimi ders olarak kullanacağız” dediğini aktardı.

Ameliyat sonrası, Profesör Dr. Azmi Hamzaoğlu’nun durumu açıkladığı belirten Laçin, omuriliğinin kendini iyileştirmesi için bir hafta ile on gün arasında hastanede yatağa bağlı kalacağını ifade etti. Doktorunun, “Yürüme bir mucize, bu kadar süre nasıl idare ettin gerçekten şaşırtıcı” şeklinde konuştuğunu paylaştı.

Laçin’in yazısında, “Azmi Hocamızın mucizesiyle yıllar önce büyük bir trafik kazasında omurgası parçalanan arkadaşı Tuğba’nın da bulunduğu fotoğraftaki kişiyi” tanıttı.

“Not: Fotoğrafta Azmi Hocamızın yanındaki kişi de daha önce Azmi Hocamızın mucizesi ile yıllar önce çok büyük bir trafik kazasında boynundan onura paramparça olan canım arkadaşım Tuğba… Yine Azmi Hocanın mucizesi ile o fotoğrafa ayakta katılacağım günü bekliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x